Відкрив для себе українську блоґосферу!

Вона реально існує!

Насамперед я хочу подякувати людині яка додала мій rss фід до feeds.com.ua. Я побачив, що вже кілька днів до мене йде трафік з цього сайту і вирішив на нього подивитись. Виявилось, що це rss агрегатор українських блогів. Почав читати і відкрив для себе багато цікавих блоґів рідною мовою! Ні, ну я звісно здогадувався, що вони існують, та сам би мабуть ніколи не знайшов :).

Там же натрапив на цікавий проект http://blogoreader.org.ua. Якщо вірити написаному на сайті, то це “перший в українському інтернеті проект, котрий висвітлює українську блогосферу”. Може колись і про мене напишуть ;). Взагалі цікаві огляди. Молодці!

Потім на блозі LaSet‘a побачив кнопку Я люблю українську мову. Дизайн і ідея мені сподобалися – тепер я теж “люблю українську”. Судячи з копірайтів balachka.com належить тому ж таки LaSet’у. Вже пишаюсь таким знайомством.

Дійшла черга і до Хати ураїнських блоґів – http://top.blog.net.ua, де я вже був зареєстрований, та все ніяк не знаходив часу розмістити його код в сайдбарі. Вже розмістив.

Ледь не забув про найголовніше! Ще я знайшов посилання на сайт http://www.mpcr.biz, де лежить нормальна українська локалізація WP 2.7! Ось цього мені реально не вистачало. В мене була кривенька локалізація з WP 2.5 (http://uk.wordpress.org). Фронтенд я до розуму довів, а от бекенд, після переходу на 2.7, гнітив мене своєю двомовністю. Вже думав поставити англійську версію і тут такий подарунок :).

14 thoughts on “Відкрив для себе українську блоґосферу!

 1. Дякую за гарні слова 🙂
  Скоро і українська блогосфера відкриє вас для себе 🙂

  • Куди саме? В рейтинг? Я думаю блоґ має вестись українською мовою. Ніби все.

 2. Вітаю! 🙂
  Приємно, що в українській блогосфері з’являються нові обличчя!

 3. Думаю цей блог буде не лише маленькою частинкою блогосфери, а стене одним з її лідерів – блогом який прикрашатиме уанет, та яким ми будемо пишатися!

 4. Скоро автор навчиться, як і всі 8).
  (я про відповіді на кожен з коментарів 8)))))))) )

  • Я ще просто не розбещений надмірною увагою і радію кожному новому коментаторові 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *