І знову про AdSense

Пам’ятаєте я писав про AdSense і фільтр конкуруючих оголошень? Так от – я був не правий. НЕ МОЖНА додавати в фільтр нікого крім конкурентів! Того його зрештою і назвали “фільтр конкуруючих оголошень”…

Далі розказую чому так.

Давайте думати за яким принципом Adsense показує на сайті рекламні оголошення? За принципом аукціону – спочатку показуються оголошення з більшою ціною за клік, а потім з меншою. Тобто якщо вже на сайті показують “дешеві” оголошення, то значить немає других оголошень для цієї тематики! Все. Третього не дано. Кисмет.

Йдемо далі. По якому принципу нараховуються гроші за клік? Я не пам’ятаю як точно це називається… Суть в тому, що чим менший CTR, тим менше грошей ми отримуємо за кліки. Отже набагато вигідніше поставити один великий блок на видному місці, ніж кілька малих розкиданих по всьому сайту (хоча це залежить від сайту).

PS. Також раджу схрестити акаунти Google AdSense і Google Analitics – дуже цікаві речі можна побачити ;).

9 thoughts on “І знову про AdSense

 1. Ну і як – прибуток зріс після того, як ти очистив список заблокованих сайтів?

  Щось в себе ніде не знайшов як схрестити адсенс з аналітиксом. По ідеї, в аналітиксу зліва в меню блок адсенсу має бути, а от в мене нема. Як ти робив?

  • В мене в адсенсі біля суми заробленого (там де повідомлення про затримку платежів ще з’являються) був лінк в якому пропонувалося схрестити його з аналітиксом. Зараз там просто лінк на аналітикс.

   Прибуток в принципі зріс (просто біля місяця я рекламу взагалі не показував, тому не знаю на скільки саме). Але не тільки через те, що я почистив фільтр (хоча почали показуватися оголошення, які були заблоковані). Я ще змінив формат реклами і розміщення (напр. http://wallpaper.in.ua/ua/61.html).

   • В мене такого лінка нема, хоч і стоїть англійський інтерфейс. Ладно, буду ждать 🙂

    Треба й собі з форматами поекспериментувати, а то щось дуже сильно прибуток впав

 2. У останні два місяці – десь так з другої половини грудня починаючи – прибуток і справді впав буде сильно – росіяни тільки про це й говорять на форумах. У мене статистика впевнено трималася на доляру за тисячу (єЦПМ) – а зараз добре як на 40 центів натягується, а співвідношення “кліки – центи” взагалі смішне: звичайна ситуація 1:1 – а то буває що взагалі більше кліків ніж центів. І це саме у оці останні декілька тижнів і у більшості людей те саме – на раптовий напад “склікерів” навряд чи можна списати. Щось не те з нашим АдСенсом коїться… 🙁

  • Фігасє :). А який в тебе CTR при такому eCPM і на якому це сайті?
   В мене eCPM більше 0.10$ і в докризові часи рідко коли був. Ціна за клік трохи більше 0.02$ виходить.

 3. За січень загальний ЦТР склав 2.75 відсотків – взагалі-то “нормальним” я вважаю хоча б відсотків 3-4. 🙂 При цьому єЦПМ – усього 52 центи – це, як на мою нескромну думку, мало – ще не “жалюгідно”, але все “мало”.

  10 центів тисячу? Гм… Хоча Дідько його зна: нормальною ціною за банерні покази я вважаю 20 центів за тисячу – це те, що згоден платити я і те, за що мені цікаво було би взагалі цим займатися – тобто займатися “майданчиком”. На АдСенсі мабуть би краще покинув до кращих часів – до того ж “інтернетівскій олл” пише таки про доляр і більше за тисячу – принаймні, я сам знаю що це цілком реально.

  • В принципі все відносно і залежить від тематики та направленності сайту. Для сайтів розважальної тематики про такі показники можна хіба що мріяти :).

 4. імхо, з розваг тільки трафік наганяти можна, з якого якийсь дрібненький відсоток конвертувати у зацікавлених читачів, вже яких “переганяти” на контенті, більш змістовні, сайти, де вже і ставити АдСенс. А просто так… ну, хіба що трафік міряється сотнями тисяч і воно “бере числом” – тоді може такі да, але то не моє, тому порівнювати не буду. За лютий середній ЦТР склав 2 відсотки. 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *