Duke3D

DUKE NUKEM 3DЗнайома назва ;)?

Почалося все з того, що Занічковський старший нещодавно поставив duke3d собі на телефон (є порт під симбіан). Ходив біля мене, ходив… Грався, грався… І врешті-решт моє геймерське сердце не витримало і полізло в нет качати duke3d. А для того, щоб під WinXP працював звук і мишка я ще ставив JonoF’s Duke Nukem 3D Port. Також в неті є порти під BeOS/FreeBSD/Linux/Mac OS X/Solaris.

Що сказати. Ця гра безсмертна! Деякі фічі набагато випередили свій час. Чого тільки варта взаємодія з предметами. Можна спустити зайву рідину в бізе (+10 до хелсів), а потім розбити його ногою і попити води (ще + до хелсів). Можна розбити скло або підірвати вогнегасник (зразу згадую F.E.A.R :)). А скільки там ще різних приколів і секретів було! Хтось хоч раз пройшов гру відкривши усі? До речі 3D Realms після виходу Duke Nukem 3D для Xbox 360 Live Arcade на оф. сайті виклала проходження гри.

PS. Згадуючи про ті часи почуваюсь старим пердуном. Типу “Эх… Вот ведь были времена!”

4 thoughts on “Duke3D

  1. Цікаво, а у віртуальній машині під DOS вийде поставити та запустити? Ото би справді кумедна забавка би була – сам процес… 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *