LCD/Screen Hinge/Hinges Pair

LCD/Screen Hinge/Hinges PairА по нашому “петлі/завіси для кріплення матриці” (рос. “петли крепления матрицы”).

Ось саме ця фігня в мене поламалася. І виявилося, що дістати комплект цих петель (не тільки для мого ноута, а взагалі) на території СНГ доволі непросто… В кращому випадку вони є в оф. сервісному центрі (чекаю відповідь на свій запит). Якщо в оф. СЦ нема, то є кілька російських СЦ по ремонту ноутбуків, які готові продати мені повний комплект (ліва і права петля) усього за ~1500 рублів (~50 $) + доставка з Росії в Україну.

Або можна замовити такий комплект на eBay – там таких “вагон и маленькая тележка”. Я навіть знайшов окремо ліву петлю, всього за 4.99$ + 10.00$ доставка :). Єдине що я по перше ніколи не купляв нічого на ebay, а по друге не маю поки нормальної банківської картки з якої можна перекинути гроші на PayPal (через три тижні картка від Payonner має прийти).

Також в процесі пошуку я спілкувався з двома людьми в яких була аналогічна трабла з Dell’ами. І що цікаво обидва після довгих пошуків зробили цю петлю власноруч (один точив з латуні). Я в принципі теж схиляюся до цього варіанту :). Перейду в свою школу до вчителя праці, там є фрезерний і свердлильний станки. Сама петля не є дуже складною. Думаю піде дві-три заготовки і кілька годин роботи… Треба тільки розміри заміряти.

А якщо hand made не вийде, то тоді буду замовляти на eBay.

2 thoughts on “LCD/Screen Hinge/Hinges Pair

  1. Гм. Може на крайній випадок спробувати зв’язатися з самим DELL з тим що аж у самій Америці? Якщо взагалі таки штуки шлють фізичним особам – то пришлють поштою – трохи (чи не трохи) коштуватиме, але матимеш річ.

    З цікавості: а як воно поламалося? Що не треба робити з ноутом щоб запобігти?

    • Та я вже знайшов у Києві. В одному з сервісних центрів є така сама петля – всього за 100 грн.

      Щоб такого не трапилося не треба носити ноут по хаті тримаючи його за матрицю :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *