Прокачуєм блоґ у плані функціональності і веб2нульності

Немає ціни в кльовості чи в гарненькості!
© По

Level UpВчора нарешті дійшли руки до блоґу. Результат можна побачити зправа в сайдбарі і внизу кожного запису. Далі розкажу, які плагіни використовувались.

Twitter for WordPress

Цей плагін дозволяє вивести одне або кілька останніх повідомлень з твіттера. В адмінці налаштувань мінінум. По дефолту виводиться: останній запис, посилання на нього і скільки пройшло часу з моменту публікації. Якщо ж все-таки є бажання щось змінити, то спочатку почитайте readme – там наведено список параметрів функції twitter_messages, які дають змогу протюнінгувати вивід.

Recommended Reading: Google Reader Shared

В гугль рідера, є така цікава річ, як спільні записи (shared items). Дуже гарно про них розписано в статті “Google Reader, або звільнення від френдострічки“.

Так от, цей плагін дає змогу вивести в блозі кілька останніх зашарених записів. Формат виводу можна налаштовувати прямо в адмінці – виводити чи не виводити дату, текст посту, назву блоґу автора і т.д.

У результаті отримуємо дуже прикольний веб2нульний віджет. В мене, наприклад, він став гарною заміною для розділу посилань на дружні блоґи.

Можете в коментах постити лінки на свої RSS, щоб я додав їх до списку підписок.

WordPress Related Posts

У багатьох вже стоять аналогічні плагіни, але все одно напишу. Цей плагін виводить список схожих записів, до кожного посту. Пошук ведеться по теґам. Доречі, ще є Similar Posts, який шукає і по теґам, і по тайтлу і по тексту. Але мені чомусь Related Posts більше сподобався.

Sociable

Єдиний більш менш пристойний плагін для додавання запису у соціальні закладки. Є можливість додавати свої сервіси закладок (правда тільки в код плагіну) і змінювати порядок їх виводу на сторінці. Я вчора з десяток схожих плагінів передивився, все фігня якась (маю на увазі код і можливості). На Sociable натрапив завдяки masterpiecer’у. Доречі він зробив українізований варіант sociable, але версія трохи застара вже.

Ну ніби все. Дякую за увагу. Не забудьте лишити лінки на свої фіди ;).

6 thoughts on “Прокачуєм блоґ у плані функціональності і веб2нульності

  1. Гарний список, хоча Related Posts я вже юзаю, а для агрегації Твіттера та Гугл Шаред айтемсів в Рідері мені більше до душі FriendFeed та відповідний віджет для вордпресу, адже серед того, що чим я не проти поділитись ГРідер хоч і займає більше половини по кількості, але все-таки не 100%: ще є і флікр (власні фото та феворітси), і ютюб, і тумблр, і делішес, і ще купа всього 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *