Розжився двома мегакористними девайсами

Ага. Нарешті я придбав холодильник і пральну машину :)!

Холодильник

Я довго ходив і трахав мозги менеджерам різних гіпермаркетів побутової техніки поки нарешті визначився з моделью – Electrolux ERB40003W8. По перше він великий, по друге клас енергоспоживання А+ (піклуюся про довкілля, ага) і по третє він мені просто сподобався. І от коли я вже прицінювався де б то його краще придбати, то в одному магазині (є в нас такий “Експерт”) мені запропонували ціну на 1000 грн. меншу ніж в інших… Це мене насторожило. Пробили той магазин через Управління захисту справ споживачів – ніби нормальний. Попитав по знайомих – ніхто нічого поганого про нього не чув. Пошукав в неті – глухо. Тоді вирішив “хай везуть” і дав завдаток. В результаті “везли” його майже 2ва місяці… В прицнипі, можна було забрати завдаток і купити холодильник в іншому магазині, але за цей час $ впав. Вийшло б, що я марно прочекав місяць і втратив 500грн. на курсі бакса замість того, щоб заощадити. Тому я тиснув той “Експерт” до останнього і минулого тижня вони його таки привезли. Ось такий він:

Electrolux ERB40003W8

До під’їзду привезли безкоштовно, а на 3й поверх заперли за 30ть грн. – я люблю Хмельницький :).

Як годиться я почекав 4ри години після транспортування і увімкнув його в розетку. Одразу несподобалося, що він заголосно працював. Пошукав в неті. На форумах писали, що треба виставити по рівню. В твіттері @ponedilok сказав те саме. То ж наступного дня я купив рівень і прикликавши на підмогу сусіда (холодильник важить 80 кг) поставив так як має бути. Всеодно мені здавалося, що він працює заголосно. Подзвонив в сервісний центр, викликав їхнього спеціаліста. Той прийшов заміряв рівень шуму і сказав, що все нормально… Хз. Той SNAIGE який ми купляли мамі минулого року працює набагато тихіше, а компресор там такий самий. Коротше, я поки збився з цієї теми. Тим більше він ніби притерся і перестав вібрувати, тільки шуршить, шипить і булькає )).

Сьогодні ще купив для нього автомат захисту по напрузі. Щоб при значних перепадах напруги він вимикався, а вмикався не одразу після подачі живлення, а не раніше ніж за 5хв після того як вимкнувся. Так радить інструкція з експлуатації, так радив той майстер, що приходив, і так мені хтось казав зробити ще раніше… Ось така цей автомат виглядає:

V-protector 10A

Пральна машинка

Машинка Electrolux EWT9120W. Має купу режимів прання і різних налаштувань, клас енергоспоживання А, клас прання А, клас віджиму С, бак з Карборану. Виглядає ось так:

Electrolux EWT9120W

З установкою були певні труднощі. В інструкції незрозуміло написано про викручування транспортних болтів. Точніше там взагалі ніфіга не написано, а тільки намальовано. Та подзвонивши Юркові (в якого така ж машинка), його татові (який ту машинку підключав) і Володі (сантехнікові, який робив мені всю сантехніку) я й цю проблему поборов  🙂

Взагалі працює не надто голосно (але й не тихо), тільки при віджимі “взлітає”. Теж радять виставляти по рівню.

6 thoughts on “Розжився двома мегакористними девайсами

 1. Я свою – Indesit Indesit WIXL 105 (EX) – теж думав перед тим дуже довго щоб якось по рівню ставити, себто як це реалізовувати. Але привіз, просто поставив – просто працює. При віджимі гуде гучніше, але щоб аж геть “відлітала” – такого наче нема. Навіть речі, що на ній лежать, трясуться, але не падають. Ще помітив, що на 800 обертів віджимає вона не так “торохкотливо”, як на 600 – тепер віджимаю все своє на 800. А ще, коли вибирав, довго мучився: брати горизонтальну чи вертикальну. 🙂 Переміг випадок – і тепер час від часу “зависаю”, спостерігаючи як там усе прання всередині потроху крутиться – кумедна штука!

  Доречі, 3 місяці прав “Галою автомат” – нормальний універсальний порошок – мені дуже сподобався. Потім підслухав старшу сестру і купив такий собі “Рекс” – вже окремий для білого і для кольорового. Не подобається геть – речі значно жорсткіші і якимось таким свіже-випраним одразу після прання не пахнуть. Та й потім як висохнуть – “якісь не такі”. От такий от досвід маю…

  Теж хочу новий холодильник! Але спочатку таки ще раз спробую нове машинко – легкове! 🙂

  ЗИ: а скільки такий прилад коштує і де продається? А чи нема там часом ще таких, які ще й витрати обраховують? Читав є такі – лічильник прямо на розетці окремій виходить.

  • Дякую за наводку. Поки перу Тайдом (старі запаси). Закінчиться, то спробую Галу.

   Цей девайс десь 70-80 грн. коштує. На рахунок лічильника не знаю… В цього просто вольтметр вбудований і на дисплеї поточна напруга відображається.

 2. >>…Пробили той магазин через Управління захисту справ споживачів – ніби >> нормальний…

  У нас есть какой-то сайт, где можна подобные магазины пробивать?

  • Оце навряд. Від миттєвих скачків навіть не всі упси захищають, не те що цей девайс :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *