По березовий сік

Спраглі за березовим соком дівчата :)

На минулих вихідних ми з друзями ходили в похід по березовий сік (фреш ;)).

Домовились зустрітися на 8-му годину ранку, але я трохи проспав… Добре хоч вони погодились мене зачекати. То ж хвилин 20-ть я літав по хаті шукаючи необхідні речі і збирав рюкзак, ще 5-ть хвилин чекав таксі і тільки о 8:40 приїхав на чекпоінт. Думав там буде купа народу (обіцялося прийти біля 15-ти людей), а прийшли тільки Ігор Грабар, Ваня Бондар і його подруга Лєна.

Made by Google
Маршрут походу

Start
Стартували з дендропарку. Коли вийшли з лісу, то сонечко почало конкретно припікати. Радував той факт, що я таки знайшов похідні босоніжки і джинси з хендмейд вентиляцією. Йти було дуже легко.
Десь за годину натрапили на першу перешкоду у вигляді струмка. Ваня з Ігорем почали робити переправу, але пройшовши трохи далі я знайшов вже готову, по якій ми й перебралися на інший берег. Потім були якісь мочарі і ще один струмок, правда вже менший.

Це вже інший струмок

Дійшовши до озера (приблизно середина маршруту) зробили кількагодинний привал. Розпалили багаття, закип’ятили води, попили чаю. Воду брали з струмка і очищали фільтром “Аквафор Універсал“. Прикольна штука і не важка (400 грам) – треба буде собі таку придбати. Відпочивши, рушили далі.

Заюзали таймер і сфотографувалися усі разом

По дорозі кілька разів зустрічали компанії, що вибрались відпочити на природу. В одній, два кадри стріляли з пістолета по мішені на дереві. Спочатку думали їх обійти, але потім помітили там малих дітей і пішли навпростець. В березовому гаю бачили мужика, який точив сік відрами… Цікаво це карається законом чи ні? За кілька годин дійшли до пункту призначення.

Final Destination
Наш ліс виявився переважно грабовим, але були невеликі вкраплення беріз. Поки Ваня шаманив з своїми трубочками і пляшками, інші збирали дрова і розкладали багаття. Вже за півгодини в нас був перший літр соку, який одразу пішов на приготування чаю :).

Перевдягаюсь в теплий одяг

Ваня п'є чай

Тим часом сонце неквапно сховалося за обрієм, а на небі з’явився місяць. Почали потихеньку готуватися до сну.

Експрес тест спального мішка подарованного мені на ДР Юрком і Оленкою

Йой, Юзик! Диви - німці!! (Скрябін і Чубай "Наші партизани")

Перші спроби в лайт графіті

Поки народ відпочивав від моєї балаканини (дорвавшись до живих людей я цілий день присідав їм на вуха) я тестив спальний мішок. Взагалі то він розрахований на 0—6 °С, але навіть в теплому одязі було прохолодно.

Спочатку ми про щось говорили, жартували, дивилися Камеді на телефоні. Потім малу по малу всіх почало хилити на сон… Першими здалися і заснули Ваня з Лєною (десь в 11-й). Ігор протримався до 12-ї, а я сидів до половини 1-ї. Чесно, якось лячно було лягати спати посеред лісу, але врешті-решт організм взяв своє.

Кілька разів за ніч прокидався від холоду… Десь о 6-й ранку прокинувся остаточно. Ігор і Лєна теж повставали. Одразу  розвели вогнище, щоб зробити чаю і хоч трохи зігрітися. А Ванька  дрих як має бути, в нього виявився самий теплий мішок :).

Флешбеки і заліпалово :)

Finish

До обіду досипляли прямо в лісі, а потім роздеребанили наточений сік і рушили додому. Основна група пішла навпростець до міста, а я попиляв на трасу ловити автобус, бо напередодні добряче натер ноги в босоніжках і мені не хотілось на останок псувати собі враження від походу :).

Загалом класно сходили. Думаю, треба буде повторити це діло наступної вести. Може є бажаючі ;)?

7 thoughts on “По березовий сік

    • нє, то така замануха. заодно тестую вплив сісєк на популярність статті 🙂

  1. Тема сісєк навіть збільшенню не піддається. Краще б допис виглядав, якщо б паралельно у два стовпчика розмістити походні фотки і еротику, бажано схожого змісту (ну там пози, кількість дійових осіб у кадрі, вирази обличчя):)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *