A Good Year (рос. “Хороший Год”) 2006

a_good_year

A Goog Year – один  із моїх улюблених фільмів. Я передивляюся його вже напевно в п’ятий раз за останній рік. Дуже класна атмосфера, цікавий сюжет, гарні актори і непоганий російський дубляж – просто подивіться цей фільм, він того вартий.

PS. Нещодавно знайшов в Інтернеті саундтреки з фільму. Шукав заради треку The Wedding Samba. В фільмі це сцена коли Макс пише листа і в кімнату заходить місіс Дюфло. Часто слухаю його перед початком роботи або просто для підйому настрою :). І щоразу перед очима постають кадри з фільму.

PS2. А ще там є багато класних фраз: “Лабораторным крысам, привет!”, “Мы сюда пришли не за страховкой к стоматологу”, “Макдональдс в Авиньйоне, Фишин Чипс в Марселе. Але!”, “Forgive my lips. They find joy in the most unusual places.” і багато інших.

5 thoughts on “A Good Year (рос. “Хороший Год”) 2006

  1. Действительно, классный фильм, смотрел его раньше.

    • Дякую. Зареєструвався. Погано, що не має автоматичного прийому платежів з webmoney. Чекаю поки адмін його вручну проведе…

    • Дивлюся. Субтитри правда харять. Краще було б якби їх в sub файл винесли. Доречі рос. дубляж на слух приємніший ніж оригінал :).

      Ще скачав “Кунг-Фу Панда” з оригінальною озвучкою і укр. дубляжем. Тут вже укр. дубляж рулить!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *