Плагін для дерева коментарів WordPress Thread Comment

wp-logoПісля нещодавньої публікації “Вивід webmoney в Україні“, в блозі, нарешті, почали з’являтись нові коментарі. Чесно кажучи дуже не цікаво писати, якщо твої записи ніхто не коментує – складається враження, що якусь фігню написав, яка нікому не цікава…

То ж почали з’являтися нові коменти і я  зрозумів наскільки незручний дефолтний механізм коментарів. Наприклад, прийшла на блоґ нова людина і написала якийсь комент. Тепер, якщо тема їй цікава і вона хоче бути в курсі, то потрібно періодично заходити на сторінку і дивитися чи є нові коментарі. Тупо, га?

Я бачив в одному блозі можливість відповідати на конкретний коментар. Автор сказав, що використовує для цього плагін “Brian’s Threaded Comments”. Задав пошук на http://wordpress.org/extend/plugins/ – нічого не знайшов. Почав ритися вручну.

Спочатку знайшов Subscribe to Comments – невеликий плагін, який дає можливість підписатися на розсилку про нові коментарі. Налаштувань мінімум. Локалізувати частково можна через адмінку, але здебільшого всі текстові повідомлення в тілі скрипта :(.

І тут я натрапив на WordPress Thread Comment, про який і хочу розповісти докладніше.

Цей плагін дає змогу писати відповіді до певних коментарів, вилучати або переносити коментарі і підписуватись на розсилку про нові коментарі. Причому це все діло compatible з новиймWP 2.7, має багато різних налаштувань і підтримку багатомовності через gettext (є навіть мовний файл з російською локалізацією). Я зразу його поставив і почав розбиратись.

На ділі плагін виявився дуже зручним і так як мовний файл не дуже великий, то я зробив переклад плагіну рідною мовою. Викладаю його поки що тут (це суто мовні файли).

PS. Звязався з автором плагіну. Думаю український переклад буде включено в наступну збірку.

10 thoughts on “Плагін для дерева коментарів WordPress Thread Comment

  1. gravatar test )
    я тобі вишлю зараз скріншот листа з нотіфікацією про відповідь на комент. там шаблон треба поправити трохан

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *