Я вилучив свій профіль з однокласників

Вчора я нарешті зібрався з духом і вилучив свій профіль з сайту odnoklassniki.ru.

Перед цим я розіслав усім друзям повідомлення з моїми контактними даними. Та й якщо хтось захоче мене знайти, думаю це не буде для нього проблемою – Інтернет насправді дуже маленький.

Що спонукало мене до цього вчинку? Я ж був на цьому сервісі майже від початку його заснування і до недавнього часу переконував знайомих, що насправді він не такий і поганий.

Основною причиною стала агресивна політика сайту спрямована на отримання прибутку:

 • Платна реєстрація. Брати гроші за реєстрацію в чесно кажучи далеко не ідеальній соц. мережі це перебір. Є набагато кращі рішення такі як facebook.com, myspace.com чи навіть vkontakte.ru, які зручніші і абсолютно безкоштовні для кінцевого користувача.
 • Купа реклами. На тому ж vkontakte.ru немає жодного баннера. В той час як на odnoklassniki.ru є кілька баннерів AdSense і кілька власних баннерів.
 • Платні сервіси. Додаткові платні сервіси типу 5+, альфа-страхування, вилучення оцінки і т.д.  Останньою ж краплею стала платна закачка фотографій. Здається 4$ за 20 фоток, що потім видно в гавняній якості… Це в час коли є такі безкоштовні сервіси як flikr.com для зображень і youtube.com для відео. Чесне слово, така срань можлива тільки в нас.
 • Дизайн і юзабіліті. Точніше відсутність першого і дуже погані справи в другого.

То ж в даний момент я є на vkontakte.ru. Якщо там почнеться, щось схоже, то перейду на facebook.com.

Прощавайте odnoklassniki.ru!

9 thoughts on “Я вилучив свій профіль з однокласників

 1. Дякую :). Давай. Думаю, вони з часом отямляться. Але вже буде занадто пізно.

 2. Добре, що я там так і не зареєструвався… Не доводиться тепер видаляти свій обліковий запис 🙂

 3. Ха, і я з тих же міркувань тиждень тому видалився )
  ВКонтакті значно зручніший, безкоштовний і взагалі.

  • О. Молодець! Цікаво було б побачити статистику по кількості власноруч вилучених акаунтів до і після введення цієї політики.

 4. Повністю згідний, ну платні функції ще куди не йшли, кому треба тих 5+, але платна реєстрація це просто занадто. В рунеті той же Вконтакті набагато зручніший за однокласників, хоча ті сперли все з фейсбука.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *